top of page

Czym się zajmuje?

Razem z grupą niesamowitych ludzi tworze markę White Line. W ramach White Line realizujemy projekt światowej klasy, który oferuje swoje najnowsze technologie i rozwiązania dla przedsiębiorców, dużych instytucji, największych marek świata, a także osób fizycznych, które chcą wykorzystać ten projekt do zbudowania dodatkowego albo głównego źródła utrzymania. Nasza grupa współpracuje także z firmą consultingową z branży gastronomicznej działającej na terenie całego kraju, która organizuje eventy, szkolenia, imprezy okolicznościowe, a także opiekę i optymalizację kosztów w firmach. W ramach tej działalności oferowany jest także wynajem samochodów marki premium. Stale rozwijamy się także w zakresie edukacji związanej z płatnościami, relacjami między klientami, a przedsiębiorcami, nowoczesnymi technologiami takimi, jak waluty cyfrowe i innymi rozwiązaniami z tego zakresu.

Czym się zajmuje?
Dlaczego White Line

Dlaczego White Line?

Gdy rozpoczęłam swoją "karierę zawodową" (tak to nazwijmy ale według mnie to za duże słowo) to moim szczytem marzeń było znalezienie pracy przez internet, którą byłabym w stanie sama wykonywać. Po ukończeniu szkoły i zdaniu matury nie miałam na siebie pomysłu. Od zawsze uwielbiałam informatykę i to było coś w czym chciałam się rozwijać, chciałam iść na studia w tym kierunku ale to nie było takie łatwe. Kilka razy próbowałam ale koniec końców nie wyszło. Pomimo tego, że się nie udało nie zrezygnowałam z dalszej nauki i ukończyłam kurs z grafiki komputerowej. Po ukończeniu ponad rocznego kursu, gdy już podniosłam swoje kwalifikacje postanowiłam poszukać sobie pracy. Z kilkoma przygodami udało mi się znaleźć pracę online. Na początku byłam nią zachwycona! W końcu miałam swoje pieniądze i zajęcie na każdy dzień. Potem dopiero przekonałam się co to znaczy praca na etacie czyli praca w określonych godzinach, tłumaczenie się szefowi w przypadku gdy np. nie odebrałam telefonu, proszenie o wolne itd. I chociaż pracowałam w domu przez internet to czasem czułam się jak więzień własnego komputera. Tak na prawdę zaczęłam zauważać te minusy i powoli już zaczęłam się denerwować na moją prace w momencie w którym zadzwonił do mnie kolega i powiedział: "jest biznes, musmy się spotkać". I to był początek! Zobaczyłam w tym szansę dla siebie. Od tamtego momentu wydarzyło się mnóstwo wspaniałych rzeczy. Poznałam więcej ludzi niż w całym swoim życiu. Mieszkam na wsi, uczyłam się w domu, tak na prawdę do tej pory nie miałam możliwości poznawania nowych ludzi. Dzięki temu projektowi poznaje ich mnóstwo, współpracujemy razem, uczymy się, pomagamy sobie, wspólnie podróżujemy. Patrząc na tą decyzję z perspektywy czasu dzisiaj wiem, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Dlaczego? Bo chce czegoś więcej  od życia, chce spełniać swoje marzenia i zwiedzać świat. Cudownie jest być wolnym człowiekiem nieuzależnionym od urlopu, po prostu podróżować gdzie chcesz, kiedy chcesz i z kim chcesz. I właśnie do tego dążę. System działania grupy White Line już na chwilę obecną daje takie możliwości wielu osobom, dzięki czemu mogą w pełni realizować swoje pasje z ludźmi, którzy myślą podobnie. A jak Ty wyobrażasz sobie swój wymarzony styl życia? Jeżeli jesteś osobą którą kręci ponadprzeciętne życie i efekty to masz szanse być jednym z nas.

Edukacja

Edukacja

Grupa White Line stawia szczególny nacisk na edukację, ponieważ na swoim doświadczeniu wiemy, że jeżeli człowiek sie nie rozwija, to się zwija. Świat tak szybko idzie naprzód, że niezależnie od tego czym się zajmujemy, ciągła edukacja i rozwój to podstawa by być zawsze o jeden krok przed konkurencją. Bazujemy na wiedzy nabytej podczas wielu godzin spędzonych na salach szkoleniowych ze światowej klasy ekspertami, a naszą pasją jest przekazywanie tej wiedzy dalej. Jeżeli masz pustą kieszeń, to napełnij swoją głowę, a ona napełni Twoją kieszeń. A jak jest u Ciebie ? Zgodzisz się z nami, że posiadanie odpowiednich umiejętności zbliża Cie do roli eksperta?

A więc jeśli...

A więc jeśli...

Czujesz, że Twoja praca to nie jest "coś" co kochasz?

Chciałbyś realizować swoje cele i spełniać marzenia?

Chciałbyś coś zmienić w swoim życiu i poznać pozytywnie zakręconych ludzi?

Chciałbyś się rozwijać i uczyć od najlepszych?

Kliknij i wypróbuj za darmo już dzisiaj!

Potrzebujesz nowych klientów?

Potrzebujesz zwiększyć swoje obroty?

Chciałbyś utrzymać swoich stałych klientów?

Chciałbyś obniżyć swoje koszty?

A może masz już swój biznes i...

Kontakt ze mną

Jeśli masz pytania napisz do mnie :)

Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć pole do wspólnej współpracy a jako przedsiębiorcy pomóc Ci rozkręcić Twój biznes 

Aktualności

Aktualności 

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

bottom of page