Być sobą to znaczy iść własną drogą


Być sobą to znaczy iść własną drogą. Ja wybrałam swoją drogę sama, pojawiła się szansa i ją wykorzystałem za co jestem ogromnie wdzięczna bo dzięki temu wydarzyło się mnóstwo pięknych rzeczy. ❤ Teraz właśnie jak nigdy wcześniej czuje się w stu procentach sobą bo kocham to co robię. A do tej refleksji natchnęła mnie rozmowa z chłopakiem w moim wieku, który opowiedział mi o tym jak nie lubi swojej pracy, jak każdego dnia zmusza się aby tam iść. I najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie wie jak mógłby to zmienić. To smutne, że ludzie zgadzają się na przeciętne życie i tkwią w pracy, której nie lubią, tak na prawdę pozbawiając się szansy spełniania swoich marzeń. Marnują coś najcenniejszego co dostali tylko jeden raz czyli czas.⌚⌚⌚Przykre jest również to, że jest mnóstwo takich osób. Osób, które najpierw studiują coś co tak na prawdę ich nie interesuje bo ''tak trzeba'', potem idą do pracy, której także nie lubią bo ''trzeba z czegoś żyć'', później zakładają rodzinę, mają dzieci, wysyłają dzieci do szkoły, na studia, pracują więcej, sprzedają swój czas za pieniądze kosztem relacji rodzinnych bo ''trzeba zarobić na wszystko'', a na koniec żałują, że nigdy nie próbowali walczyć o to czego tak na prawdę chcieli, nigdy nie zrealizowali żadnego swojego marzenia, nigdy nie byli sobą... A Ty jesteś sobą? Idziesz przez siebie wytyczoną ścieżką czy utartym szlakiem tak jak wszyscy? Szlak jest łatwym wyborem bo raczej nie napotkasz na nim zbyt wielu przeszkód ale również nie zobaczysz zbyt wiele, jest bezpieczny. Ścieżka zapewnia natomiast niesamowite widoki w trakcie podróży oraz na jej końcu ale jest czasem bardzo wyboista, czasem trzeba się zamoczyć w zimnej wodzie aby przejść dalej ale wiesz, że końcowy widok jest tego warty. A więc, którą drogę wybierasz?

#droga #życiowadroga #wybór #szansa #zmiana #crossroads #refleksje#polishgirl #polskadziewczyna #wiosna #motywacja #innadroga #iśćpodprąd#sukces #dokonajwyboru #pozytywnie #lifestyle #road #studia #praca#cennyczas #badzsoba #beyourself #marzenia #dreams#marzeniasieniespelniajamarzeniasiespelnia #dreamscometrue #żyjodważnie#liveboldly #polska

0 komentarz
O Mnie

Jestem marzycielką. Marzycielką, która kocha realizować swoje marzenia. Moją pasją są podróże, poznawanie nowych ludzi oraz biznes, którym się zajmuję. Kocham to co robię bo dzięki temu moje życie diametralnie się zmieniło, świat stanął dla mnie otworem i pokazał mi, że aby dokonywać rzeczy niemożliwych wcale nie trzeba być idealnym. Jestem kobietą, która pomimo swojej niepełnosprawności nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca o to co jest dla niej ważne.

 

Czytaj więcej

 

© 2019 by Karolina Bednarczyk. Proudly created with Wix.com

Zapisz się na moją listę mailingową!
  • White Facebook Icon
  • YouTube - Biały Krąg