Cudowny chłopak z gitarą - Ed Sheeran


Cudowny chłopak z gitarą ❤. Tak, to on - Ed Sheeran! Od zawsze uwielbiałam jego piosenki dlatego, że są prawdziwe i po prostu mają w sobie to coś. Lubię słuchać muzyki ale jakoś nigdy nie miałam swojego ulubionego zespołu czy też wokalisty, którego bym uwielbiała, do momentu poznania i zanurzenia się w twórczość Eda. Trochę to trwało ale z każdą wydaną płytą i nową piosenką coraz bardziej utwierdzałam się w przekonaniu, że jest fantastyczny i tworzy na prawdę piękne utwory. Pokochałam jego muzykę ❤. Dlatego zapragnęłam usłyszeć go na żywo. Wiedziałam, że kiedyś w końcu przyjedzie do Polski, to tylko kwestia czasu a więc czekałam z niecierpliwością. Obiecałam sobie, że gdy w końcu to nastąpi to choćby się waliło i paliło to muszę tam być! A więc kiedy rok temu ogłosili koncert Eda byłam w siódmym niebie. Bilety wyprzedały się w jakieś 5 minut ale z racji tego, że jestem osobom na wózku to musiałam napisać maila jeśli chciałam kupić bilet dla siebie i opiekuna w specjalnym miejscu przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych co w tym wypadku było bardzo korzystne bo nie było szans, żebym zdążyła je normalnie kupić. Moje 4 koła czasem mają swoje plusy 😂😂😂. A więc udało się! 2 bilety miałam, teraz wystarczyło czekać TYLKO albo AŻ ROK! Ale właściwie to było miłe czekanie bo wiedziałam już kiedy to nastąpi i odliczałam najpierw miesiące a potem dni do 11 sierpnia 😃.

I w minioną sobotę byłam na koncercie Eda Sheerana na stadionie PGE Narodowy w Warszawie razem z moją siostrą! ❤❤❤ Było fantastycznie! Miejsca, do których zostałyśmy pokierowane znajdowały się na trybunach w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu dla osób na wózkach, tuż obok sceny a więc widok był super. Na stadion weszłyśmy akurat, gdy grał jeden z jego supportów Jamie Lawson, po nim wystąpiła cudowna Anne Marie, która oczarowała mnie swoim głosem i swoją osobowością, potem już miał wystąpić Ed. Z niecierpliwością, podekscytowaniem i bijącym sercem oczekiwałyśmy aż w końcu wyjdzie na scenę. Gdy wyszedł stadion oszalał! 😃 Jeszcze nigdy nie słyszałam takiego wrzasku 😂. To było nieziemskie! Gdy zaczął grać na gitarze i śpiewać to nie wierzyłam, że na prawdę tam jestem i słyszę te wspaniałe dźwięki na żywo! Fantastyczny głos Eda oraz wspaniały kontakt z publicznością ❤, tysiące latarek telefonów, które rozbłysły przy piosence Perfect, śpiewanie na cały głos publiczności - to tylko kilka pięknych wspomnień ❤❤❤. Długo bym tak jeszcze mogła wymieniać 😂. Koncert trwał prawie 2 godziny a minęło jakby to było 5 minut. Przy ostatniej piosence jeszcze spadł deszcz co dodało fajnego klimatu 😃. Koncert był cudowny ❤❤❤. Jeden chłopak z gitarą na scenie, bez zespołu, bez wszystkich tych zbędnych efektów i całego show a publiczność szalała. 😀😀😀. To według mnie świadczy o wielkości artysty, talent, skromność, autentyczność oraz szczerość ❤ a pod koniec Ed zniknął na chwile ze sceny by po chwili powrócić na nią w koszulce z biało czerwonym orłem na piersi 😍. To był fantastyczny gest dla wszystkich fanów z Polski ❤. To był najlepszy koncert na jakim byłam w całym swoim życiu! 😍 Z chęcią poszłabym na kolejny i znowu na kolejny 😃. Kolejny mój cel, moje marzenie, które udało mi się zrealizować 😃. Oczywiście dziękuję mojej siostrze bo bez niej nie mogłabym tam być 😘😘😘❤❤❤ oraz moim rodzicom za bezpieczny transport ❤.


#edsheeran #warsaaw #poland #pgenarodowy #amazing #koncert #gitara #music #perfect #iseefire0 komentarz
O Mnie

Jestem marzycielką. Marzycielką, która kocha realizować swoje marzenia. Moją pasją są podróże, poznawanie nowych ludzi oraz biznes, którym się zajmuję. Kocham to co robię bo dzięki temu moje życie diametralnie się zmieniło, świat stanął dla mnie otworem i pokazał mi, że aby dokonywać rzeczy niemożliwych wcale nie trzeba być idealnym. Jestem kobietą, która pomimo swojej niepełnosprawności nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca o to co jest dla niej ważne.

 

Czytaj więcej

 

© 2019 by Karolina Bednarczyk. Proudly created with Wix.com

Zapisz się na moją listę mailingową!
  • White Facebook Icon
  • YouTube - Biały Krąg