Dream! Plan! Success!


Miniony weekend coś we mnie zmienił... DPS - Dream! Plan! Success! to niesamowite wydarzenie, które pokonało mój największy strach jakim są wystąpienia publiczne. :D Nie pisze tego, żeby się pochwalić, pisze to po to, żeby, być może, komuś w jakiś sposób pomóc, zainspirować go, pobudzić do działania, zmotywować. :) Nie wiem czy tak będzie ale liczę, że to co teraz napiszę będzie dla Was (osób, które to przeczytają) wartościowe. :) Nie wiem czy wiecie ale 80 procent ludzi boi się wystąpień publicznych bardziej niż śmierci. Ja już do nich nie należę! A wiecie dlaczego bo pomogli mi w tym najlepsi czyli Beata Kapcewicz, Krzysztof Hillar i Joanna Gdaniec za co im ogromnie dziękuję! Jesteście cudowni! <3 <3 <3 Stałam na scenie i mówiłam do 400 osób, bez specjalnego przygotowania, po prostu mówiłam to co czułam, z serca <3. I wiecie co? Nadal żyje a w tamtej chwili i już zaraz po zejściu ze sceny czułam się wspaniale dlatego polecam Wam spróbować! :D Bo tutaj nie chodzi o to żebym była najlepsza, chodzi o to żebym zaczęła i właśnie w ten weekend to się wydarzyło. :D Wystarczy już, że jestem o ten jeden krok do przodu i mam swój cel. Bo jak znajdziesz powód "dlaczego warto" to znajdzie się i sposób! :D I kiedy mówisz że ''jeszcze nie teraz'', że czegoś ''jeszcze'' nie masz lub nie umiesz to tak naprawdę nie masz silnego powodu. Bo w życiu można nauczyć się wszystkiego, kwestia Twoich chęci i zaangażowania. A kiedy odnajdziesz silne ''dlaczego'' to problemy stają się wyzwaniami, które z radością będziesz pokonywał! :D Ja mam już swój cel i swoje ''dlaczego''. A Ty? :) Odważysz się powiedzieć o swoich marzeniach głośno? Czy nadal boisz się opinii innych ludzi?

''Co sobie pomyślą?'' ''Wyśmieją mnie'' ''Lepiej się nie wychylaj i siedź cicho'' Słyszysz to? Te głosy w Twojej głowie? Wiesz co to jest? To tylko i wyłącznie Twoje przekonania! Przekonania, które istnieją w Twojej głowie, które wynikają z tego co nam mówią inni czyli z naszego otoczenia, z naszych doświadczeń. I powiem Wam coś, nic się nie wydarzy jeśli to Ty nie zmienisz swoich przekonań bo to Ty decydujesz na ile chcesz wykorzystać swój potencjał. Bo to wszystko zależy od Ciebie!!! :D Od Ciebie i od tego na ile się odważysz! :)

A Ty na ile się odważysz?

0 komentarz
O Mnie

Jestem marzycielką. Marzycielką, która kocha realizować swoje marzenia. Moją pasją są podróże, poznawanie nowych ludzi oraz biznes, którym się zajmuję. Kocham to co robię bo dzięki temu moje życie diametralnie się zmieniło, świat stanął dla mnie otworem i pokazał mi, że aby dokonywać rzeczy niemożliwych wcale nie trzeba być idealnym. Jestem kobietą, która pomimo swojej niepełnosprawności nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca o to co jest dla niej ważne.

 

Czytaj więcej

 

© 2019 by Karolina Bednarczyk. Proudly created with Wix.com

Zapisz się na moją listę mailingową!
  • White Facebook Icon
  • YouTube - Biały Krąg