top of page

Elite Seminar - Praga 03-06.05.2017 czyli początek wspaniałej przygody!


Praga!!! Szkolenie, zwiedzanie, 4 dni niesamowitych emocji i wrażeń, które zapamiętam do końca życia!!!!! :) Czas spędzony ze wspaniałymi ludźmi z którymi czułam, że mogę wszystko!

D W te dni nic nie było przeszkodą, żadne schody, wyboiste chodniki, tramwaje itd... Z przeszkód razem uczyniliśmy dar!!! Dar, który każdy z Was może mieć! Często kiedy trafiamy na przeszkody w naszym życiu zniechęcamy się, denerwujemy, poddajemy, to my tworzymy problemy... ale zamiast tego przecież możemy inaczej! Szukajmy rozwiązań! Uczyńmy z tego zaletę, dar!
) Nie szukajmy wymówek! Myślmy pozytywnie bo tak na prawdę zamartwianie się nic nie wnosi do naszego życia. Życie potrafi być na prawdę fascynujące wystarczy tylko się rozejrzeć, otworzyć szerzej oczy, spojrzeć na to czego się do tej pory nie widziało. Zacząć spełniać swoje marzenia! Bo marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!!! A żeby spełniać swoje marzenia trzeba działać! Walczmy o nie bo warto! Życie mamy tylko jedno! Uwierz w siebie, bądź odważny/a i zacznij "iść" po swoje cele i marzenia a gdy Ci się spodoba przyśpiesz! Biegnij! Goń je bo czas jest jedną z najcenniejszych rzeczy jakie zostały nam dane! Nie marnuj ani sekundy! Ja już wierze! Wierze, że razem nam się uda! Wierze też w Ciebie! Kimkolwiek jesteś, wierze w Ciebie! Teraz tylko Ty uwierz w siebie a rzeczy niemożliwe przestaną istnieć! Do zobaczenia na drodze do marzeń! Mam nadzieję, że się na niej spotkamy! :)

#DreamsComeTrue #Praca #Rozwój #MyślPozytywnie #AmazingPeople #WartoMiecMarzenia #Dreams #UwierzWSiebie #Energia #Moc #NeverGiveUp #IBelieveInYou #Strong #Power #RozwijamySię

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page