Elite Seminar - Praga 03-06.05.2017 czyli początek wspaniałej przygody!


Praga!!! Szkolenie, zwiedzanie, 4 dni niesamowitych emocji i wrażeń, które zapamiętam do końca życia!!!!! :) Czas spędzony ze wspaniałymi ludźmi z którymi czułam, że mogę wszystko!

D W te dni nic nie było przeszkodą, żadne schody, wyboiste chodniki, tramwaje itd... Z przeszkód razem uczyniliśmy dar!!! Dar, który każdy z Was może mieć! Często kiedy trafiamy na przeszkody w naszym życiu zniechęcamy się, denerwujemy, poddajemy, to my tworzymy problemy... ale zamiast tego przecież możemy inaczej! Szukajmy rozwiązań! Uczyńmy z tego zaletę, dar!
) Nie szukajmy wymówek! Myślmy pozytywnie bo tak na prawdę zamartwianie się nic nie wnosi do naszego życia. Życie potrafi być na prawdę fascynujące wystarczy tylko się rozejrzeć, otworzyć szerzej oczy, spojrzeć na to czego się do tej pory nie widziało. Zacząć spełniać swoje marzenia! Bo marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!!! A żeby spełniać swoje marzenia trzeba działać! Walczmy o nie bo warto! Życie mamy tylko jedno! Uwierz w siebie, bądź odważny/a i zacznij "iść" po swoje cele i marzenia a gdy Ci się spodoba przyśpiesz! Biegnij! Goń je bo czas jest jedną z najcenniejszych rzeczy jakie zostały nam dane! Nie marnuj ani sekundy! Ja już wierze! Wierze, że razem nam się uda! Wierze też w Ciebie! Kimkolwiek jesteś, wierze w Ciebie! Teraz tylko Ty uwierz w siebie a rzeczy niemożliwe przestaną istnieć! Do zobaczenia na drodze do marzeń! Mam nadzieję, że się na niej spotkamy! :)

#DreamsComeTrue #Praca #Rozwój #MyślPozytywnie #AmazingPeople #WartoMiecMarzenia #Dreams #UwierzWSiebie #Energia #Moc #NeverGiveUp #IBelieveInYou #Strong #Power #RozwijamySię

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
O Mnie

Jestem marzycielką. Marzycielką, która kocha realizować swoje marzenia. Moją pasją są podróże, poznawanie nowych ludzi oraz biznes, którym się zajmuję. Kocham to co robię bo dzięki temu moje życie diametralnie się zmieniło, świat stanął dla mnie otworem i pokazał mi, że aby dokonywać rzeczy niemożliwych wcale nie trzeba być idealnym. Jestem kobietą, która pomimo swojej niepełnosprawności nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca o to co jest dla niej ważne.

 

Czytaj więcej

 

© 2019 by Karolina Bednarczyk. Proudly created with Wix.com

Zapisz się na moją listę mailingową!
  • White Facebook Icon
  • YouTube - Biały Krąg