top of page

Konferencja White Line World - 17.03.2018


Dziękuję Wszystkim za ten cudowny, sobotni dzień! 😘😍 Było niesamowicie! Jeszcze w sobotę rano ten event dla mnie stał pod dużym znakiem zapytania. Jechać? Nie jechać? Nigdy wcześniej jak byłam chora nie wychodziłam z domu, ba ledwo wstawałam z łóżka a co tu mówić o całodniowym siedzeniu. Już od dawna nie chorowałam i właściwie zapomniałam jak to jest. Jak to jest ciężko w moim przypadku odkrztusić to co zalega mi w płucach. Znam siebie i swój organizm dlatego bałam się po wielu latach doświadczeń z tą chorobą, że oddechowo będzie mi jeszcze ciężej na siedząco. W głowie miałam tysiące sprzecznych myśli (chociaż o nich nie mówiłam 😂) ale zaryzykowałam, podjęłam decyzję, że jadę. Niech się dzieje co chce ale mnie nie może tam zabraknąć! 😃 I wiecie co? Nie żałuję! 😃 Zrobiłam to co podpowiadało mi serce i to była kolejna z dobrych decyzji w moim życiu. Tak samo jak ta podjęta rok temu. Rozum krzyczał i wariował ale w głębi duszy serce wiedziało co zrobić. Dlatego zawsze, gdy stoicie na rozdrożu, wahacie się i nie wiecie jaką decyzję podjąć to posłuchajcie głosu swojego serca. Wyłączcie rozum, uspokójcie myśli i zastanówcie się czego chcecie 😃. Odpowiedź przyjdzie sama.

I chociaż moja głowa się bała to podjęłam decyzję i pojechałam pomimo wszystko! Pomimo choroby (mówię tutaj o przeziębieniu bo SMA jako samo w sobie nie jest w stanie mi przeszkodzić 😛), pomimo zasypanych dróg 😃. To była dla mnie szalona rzecz, której nigdy wcześniej bym nie zrobiła i moja mama również, dlatego jej szczególnie dziękuję za zaufanie i odwagę 😘😘😘. Chociaż pewnie o tym, że się wahałam dowie się z tego posta bo gdyby zobaczyła u mnie cień wątpliwości to nigdzie bym nie pojechała 😂😂😂. Dopiero, gdy o 22 wróciłam do domu to powiedziałam do mamy ''nie wiem jak mi się udało przetrwać ten dzisiejszy dzień do tej godziny'' 😂. Autentycznie nie wiem jak to się stało, że pomimo kaszlu całkiem dobrze mi się oddychało 😃. To doświadczenie pokazało mi, że wszystko jest zależne od naszej głowy, od naszego nastawienia, od tego jak bardzo chcemy. Jeśli na czymś Ci bardzo zależy, bardzo tego pragniesz to po podjęciu odpowiednich kroków przekonasz się, że tak na prawdę nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystkie ograniczenia istnieją tylko w Twojej głowie. Dlatego zacznij burzyć ten mur ograniczeń, krok po kroku aż w końcu w ogóle zniknie i nikt ani nic nie będzie w stanie Cię powstrzymać w spełnianiu tych małych i ogromnych marzeń bo chcieć to znaczy móc 😃. Tego życzę każdemu z Was 😃 pozbądźcie się ograniczeń a będziecie wolni! Ja już ich nie mam! 😃

Ale wracając do wydarzeń z soboty to oczywiście było wspaniale! 😃 Z takimi ludźmi inaczej być nie może! To głównie dzięki Wam czułam się tak dobrze! 😃 Cieszę się, że razem możemy tworzyć coś tak wspaniałego 😃. Mnóstwo nowej, wartościowej wiedzy od sztabu ekspertów z Black Line Partners oraz #WhiteLineWorld :D, promocja książki ACZkolwiek kocham życie - Joanna Czapla oraz... początek czegoś nowego o czym już niebawem będziecie mogli się dowiedzieć... ;) Gratuluję fantastycznego wystąpienia Łukasz Hetman, Łukasz Dolat, Asia Czapla, Anna Kuczyńska,Kamil Łopatek oraz Marcin Binkowski. Największą wartością biznesu są ludzie z którymi pracuje ❤❤❤. Dziękuję Wam, że jesteście!

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page