top of page

Konwencja White Line World 20.10.2018


Uwielbiam ten czas, uwielbiam tych ludzi, energię, którą od nich czerpię i siłę, którą mi dają 😍😍😍❤❤❤. W minioną sobotę odbyła się Konwencja naszej marki White Line World, marki nad którą pracuje wiele osób, którą stworzyliśmy od podstaw krok po kroku, PO CO? Po to aby: ✔ pomagać innym w realizacji ich marzeń ✔ dawać wartość w postaci szkoleń i wyjątkowych gości specjalnych na naszych wydarzeniach ✔ dzięki sprawdzonym narzędziom pomagać innym w uzyskaniu dodatkowego dochodu ✔ dbać o edukację ✔ pomóc spojrzeć na świat z trochę innej perspektywy ✔ dawać innym ludziom możliwości rozwoju osobistego ✔ poprawiać jakość życia innych ludzi ✔ pomagać osiągać sukcesy ✔ dbać o relacje i wzajemnie się wspierać Wszystko to oraz wiele więcej wartości, którymi się kierujemy chcemy przekazywać i dzielić się tym z innymi. 😍😘😃❤❤❤ Natomiast jeśli chodzi o sobotnią konwencję to szczególne podziękowania należą się: 👉 Łukasz Hetman, Kamil Łopatek, Aneta, Arkadiusz Gwizdal, Anna Kuczyńska, Karol Remani za fantastyczne przygotowanie i podzielenie się z nami wiedzą, doświadczeniem oraz cudownymi historiami. 👉 Monika i Łukasz za umilenie nam czasu swoimi pięknymi głosami. Jesteście wspaniali! ❤❤❤😍😍😍 👉 Oraz naszym gościom specjalnym Marcin Binkowski, Tomasz Bisewski i Marcin Osman.

Dziękuję również osobom, które były tam razem ze mną Ewa Lis, Justyna Prygiel, Aneta Spytek, Grzegorz Chrost, Dominika Bednarczyk, Małgorzata Bednarczyk oraz ostateczna zwyciężczyni konkursu Katarzyna Kustra. Ogromnie się cieszę że byliśmy tam razem 😍😘😘😘❤❤❤.

White Line World to przede wszystkim ludzie! Ludzie, którzy się wspierają, którzy się lubią i którzy wzajemnie sobie pomagają! Już niedługo kolejna konwencja i mam nadzieję że tym razem będziesz tam razem z nami! 😃😃😃 Do zobaczenia! 😃😃😃

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page