top of page

''Ludzi nie kocha się za to, że są doskonali, tylko pomimo to, że tacy nie są.''


''Ludzi nie kocha się za to, że są doskonali, tylko pomimo to, że tacy nie są.''

Czytając ten cytat, który wpadł mi dzisiaj w oczy wspominam piękne sobotnie wydarzenie w którym miałam przyjemność brać udział czyli ślub i wesele Gosi i Marcina.

Nikt z nas nie jest idealny ale mimo to kochamy. Czy dlatego, że miłość jest ślepa? Nie, dlatego, że kochamy pomimo wad, niedoskonałości. Pisząc ten post o 1 w nocy i zastanawiając się nad definicją miłości stwierdzam, że nie ma czegoś takiego. Nie da się tego wyjaśnić ani zdefiniować bo nie da się wytłumaczyć dlaczego kochamy, nie ma jednego konkretnego powodu. Miłość to poszukiwanie ideału po czym po niekiedy wielu zawiłościach i przeszkodach w życiu spotykamy kogoś równie niedoskonałego jak my sami i stwierdzamy, że jest idealny dla nas. Dwie nieidealne osoby tworzą idealną całość.

Taką właśnie idealną całość stworzyli Gosia i Marcin. Kochani dziękuję że mogłam być z Wami w tym pięknym dniu i jeszcze raz ogromnie Wam gratuluję oraz życzę wszystkiego najlepszego, mnóstwo wielkiej i wiecznej miłości, szczerości, zaufania i wzajemnego szacunku!

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page