top of page

''Nie obawiaj się być inna! Obawiaj się być taka sama jak inni!''Wszystkiego najlepszego Droga Kobieto w dniu naszego święta!

''Nie obawiaj się być inna! Obawiaj się być taka sama jak inni!''

Te słowa przypominają mi o tym, że każda z nas jest wyjątkowa i choć często tak jest, że nam kobietom samym trudno w to uwierzyć nawet jeśli ktoś powtarzał by nam to milion razy to chcę żebyś pamiętała, że jesteś jedyna w swoim rodzaju! Nie ma drugiej takiej jak Ty na tym świecie! I to jest wspaniałe dlatego nie bój się być inna! Nie bój się wyróżniać się z tłumu! Bądź sobą bo taka jesteś najlepsza! Nie oglądaj się na innych tylko rób to, co Ty czujesz. Ja przez to a może należałoby powiedzieć, że dzięki temu, że jeżdżę na wózku w jakiś sposób czy tego chcę czy nie wyróżniam się pośród innych. Czy jestem z tego powodu zadowolona? Nie zawsze ale ma to też swoje plusy. Np. dużo osób dzięki temu bardziej mnie zapamiętuje co czasem przynosi bardzo miłe i zaskakujące konsekwencje. Ale nie o tym dziś chciałam pisać.

Dzisiaj w Dniu Kobiet chcę Ci złożyć życzenia. Chcę Ci życzyć przede wszystkim: - ODWAGI do realizacji marzeń, do bycia sobą - WIARY w siebie, w swoje możliwości i w to, że jesteś wyjątkowa - MIŁOŚCI do tego, abyś pokochała siebie taką jaką jesteś, perfekcyjnie niedoskonałą i miłości do równie wyjątkowych ludzi w Twoim życiu - UŚMIECHU każdego dnia bo uśmiech to najlepszy makijaż kobiety - EMOCJI bo przecież my kobiety całe jesteśmy złożone z emocji. Emocji najlepiej takich, które rozpalą Twoje policzki, dodadzą ekscytacji i sprawią, że będziesz szczęśliwa! - LUDZI takich, którzy będą Cię wspierać, inspirować, motywować. Takich, którzy bez względu na wszystko będą przy Tobie.

I tego wszystkiego czego Ty sama pragniesz i o czym marzysz! Cudownego Dnia Kobietki!

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page