top of page

OŚMIEL SIĘ I POWIEDZ TO!


OŚMIEL SIĘ I POWIEDZ TO! Lubisz wyzwania? Podejmujesz różne challenge? Tym razem podejmij dobre wyzwanie razem ze mną!

Miło jest usłyszeć od kogoś komplement prawda? ''Jakie piękne rzęsy'' ''Ale ładne oczy'' ''Jak ślicznie wyglądasz'' Słyszałam to kilka lub kilkanaście razy ale jakoś nie szczególnie w to wierzyłam. Zawsze wątpiłam w szczerość tych komplementów i je umniejszałam zamiast podziękować. Dzisiaj już wiem, że nie powinnam tak robić bo uświadomiłam sobie, że to nie są puste słowa, gdyż powiedzenie komuś komplementu wymaga odwagi. A zwłaszcza jeśli jest to komplement od nieznajomego mężczyzny (lub Panowie kobiety ) to już w ogóle jesteś zadowolona/ny i od razu dzień wydaje Ci znacznie lepszy niż przedtem. Taki komplement zapamiętujemy też znacznie bardziej niż ten który usłyszymy od kogoś bliskiego. Dlatego też zaczęłam z uśmiechem dziękować, wierzyć w to co słyszę od innych i dzięki współpracy z Fundacją GOOD CHALLENGE zostałam patronką jednego z dobroczynnych wyzwań.

Wyzwanie polega na tym aby... powiedzieć komuś nieznajomemu komplement! Proste prawda? W teorii proste ale wymaga trochę odwagi! Kiedy zauważysz w kimś coś pięknego, powiedz mu o tym! Tobie zajmie to kilka sekund, a w nim może pozostać na całe życie!

CO TRZEBA ZROBIĆ?

1. POWIEDZ KOMPLEMENT NIEZNAJOMEMU Odważ się i powiedz komplement komuś, kogo ledwie znasz lub nie znasz wcale. Tak, to wymaga nieco odwagi, ale "chwila grozy" i przełamanie się potrwa tylko chwilę, a miłe słowa od nieznajomego zapadną komuś w pamięci na bardzo długo

2. ZRÓB ZDJĘCIE Zrób zdjęcie symbolizujące komplement, który powiedziałeś nieznajomemu. Np. jeśli powiedziałeś coś miłego kasjerce - wstaw zdjęcie sklepu, jeśli skomplementowałeś czyjeś oczy - wstaw zdjęcie oczu z Internetu. Bądź kreatywny!

3. UDOSTĘPNIJ GDZIE SIĘ DA Bądź dobrodziejem i udostępnij zdjęcie dowodu wykonanego wyzwania w innych mediach społecznościowych i zachęcaj do podejmowania dobroczynnych challengy. W opisie pod zdjęciem napisz, komu, gdzie i jaki powiedziałeś komplement. Czy się zawstydził? Czy się ucieszył? Oznaczaj koniecznie poniższymi hashtagami:

#goodchallenge #GCHpowiedzkomplementnieznajomemu #GCHkreatorkamarzen

Tutaj link do podjęcia wyzwania: https://goodchallenge.me/.../powiedz-komplement-nieznajomemu

Aby rozkręcić zabawę postanowiłam nominować kilku moich znajomych a więc nominuję: Dominika Bednarczyk, Katarzyna Kustra, Iwona Gałek, Natalia Mrówczyńska , Asia Czapla, Dawid Zając, Łukasz Ciecierski , Marcin Wiśniewski, Niki Gościniak.

Jeśli Cię nie nominowałam a chciałbyś dołączyć do zabawy to nie wahaj się! Śmiało! Sprawmy aby świat był choć odrobinę lepszy!

"Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości." (William Wordsworth)

0 komentarzy
bottom of page