top of page

Obudź w sobie iskrę do życia i... nigdy nie pozwól jej zgasnąć!


Kochani! W wirze świątecznych przygotowań zabrakło czasu na życzenia. A więc dzisiaj chcę je Wam złożyć, życzenia z okazji trwających Świąt Bożego Narodzenia oraz życzenia na Nowy Rok.

Życzę Ci wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych. Życzę Ci dużo zdrowia, mnóstwo miłości oraz niekończącego się szczęścia.

Chcę Ci złożyć życzenia nie tylko na Święta ale chcę by były one aktualne przez cały rok.

Bez względu na to jak bardzo się starasz coś osiągnąć i tak na Twojej drodze będą pojawiać się przeszkody a więc życzę Ci abyś nigdy się nie poddawał i był wytrwały.

Bez względu na to jak bardzo będziesz się starał uszczęśliwić wszystkich dookoła i tak nie dogodzisz każdemu, nie spełnisz oczekiwań każdego a więc życzę Ci abyś był dobrym człowiekiem, pomagał komuś w potrzebie ale nie zapominaj o sobie, o tym kim jesteś i o tym czego Ty chcesz.

Bez względu na to jak bardzo będziesz się starał być idealny to i tak jesteś tylko człowiekiem, który ma prawo się pomylić, ma prawo popełnić błąd a więc życzę Ci abyś był nieidealny bo to jest okay, jeśli coś kochasz rób to jak najlepiej potrafisz ale jeśli nie wyjdzie tak jak tego oczekiwałeś to nic, nie wszystko musi być idealne ale to nie znaczy, że jest mniej piękne.

Bez względu na to w jakim punkcie swojego życia teraz jesteś wszystko jest warte Twoich emocji i przeżywania ich. Możesz czuć spokój, szczęście, radość, podekscytowanie ale także smutek, złość, zdenerwowanie, żal. To są Twoje emocje i nikt nie ma prawa Ci ich zabronić.

Bez względu na to jaką będziesz podążać drogą i tak znajdą Cię bohaterowie, którym ta droga nie będzie odpowiadać i Ci, dla których będzie najwyższą wartością.

Bez względu na to ile osób odejdzie z Twojego życia, ile będzie chciało Ci dokopać lub Cię zranić to pamiętaj, że masz wokół siebie przyjaciół, najbliższych i ludzi, którzy Cię wspierają, kibicują Ci, którzy będą na dobre i na złe oraz na których możesz liczyć w razie potrzeby. Nie musi to być kilkaset lub kilkadziesiąt osób, wystarczy Ci jedna lub dwie takie osoby. Doceniaj ich.

Nie marnuj czasu na myślenie co by było gdyby. Życie toczy się tu i teraz i nie warto wracać do przeszłości bo już jej nie zmienisz. Skup się na teraźniejszości i realizacji marzeń i celów w przyszłości.

Bądź wiarygodny. Nie oczekuj potwierdzenia z zewnątrz, że jesteś kimś wyjątkowym, bądź kimś kto w siebie wierzy i wie, że tak jest.

Chwile są ulotne dlatego doceniaj każdy moment. Uwieczniaj je na zdjęciach, ciesz się z sukcesów ale nie poprzestawaj na laurach. Obudź w sobie iskrę do życia i... nigdy nie pozwól jej zgasnąć!

WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO DLA WAS, JESZCZE W TYM ALE TAKŻE W NOWYM 2021 ROKU!!!

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page