top of page

Odcienie piękna!


Brak mi słów by opisać to co wczoraj i wciąż dzisiaj czuję... Szczęście. Nieziemską radość i euforię! Wdzięczność.

Bycie kobietą to nie łatwa sztuka. A bycie kobietą z SMA bywa niekiedy jeszcze trudniejsze. SMA jednak nie jest przeszkodą by czuć się jako kobieta: piękna, niepowtarzalna i wyjątkowa. Wczoraj właśnie tak się poczułam i jeszcze bardziej w to uwierzyłam. Pisząc to mam na całym ciele ciarki i jeszcze teraz czuję tą niesamowitą energię tych wspaniałych ludzi, z którymi mogłam spędzić ostatnie 2 dni.

Miałam przyjemność wziąć udział w sensualnej sesji zdjęciowej organizowanej przez Fundacja SMA w ramach projektu #OdcieniePiękna, która odbyła się w ekskluzywnym Hotel Indigo Warsaw - Nowy Świat. Sesja we wspaniałym apartamencie z pięknym makijażem wykonanym przez Gosia Niemczak Makijaż i Stylizacja fryzur oraz najcudowniejszą fotografką Beata Muchowska - fotografie jaką każda kobieta może sobie wymarzyć. Sesja w nietypowych miejscach: na oknie, w łóżku, w pościeli. Sesja pełna intymności, odprężającej muzyki i niezwykłej atmosfery.

12 kobiet z SMA przełamując stereotypy pokazało swoją kobiecość. 12 kobiet - 12 różnych ODCIENI PIĘKNA i choć wnętrza hotelu pozostawały niezmienne to każda z nas jest tak wyjątkowa, że wyróżnia się innym odcieniem tego piękna: począwszy od energetycznych rudości, fuksji, zieleni a skończywszy na delikatnych pastelach i bielach. 12 ODCIENI PIĘKNA jak 12 miesięcy w roku dzięki czemu powstanie niezwykły kalendarz na 2022 rok.

Dziękuję Fundacja SMA, za tak wspaniały projekt oraz Kasi Pedrycz za ogarnianie wszystkiego, wspieranie nas i wspaniałe towarzystwo! Dziękuję Gosia Niemczak Makijaż i Stylizacja fryzur za przepiękny makijaż i fryzurę. Dziękuję naszej cudownej fotograf Beatce - Beata Muchowska - fotografie za ten cudowny czas, za rozmowy, no i oczywiście za piękne zdjęcia! Jesteś wspaniała i w życiu bym nie przypuszczała, że w tak krótkim czasie poczuje się przy kimś tak dobrze i tak swobodnie. Jestem wzruszona i oczarowana wczorajszym dniem i klimatem jaki stworzyłaś w trakcie sesji. Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie bo chcę jeszcze raz! Dziękuję cudownej kamerzystce Monika Grzybowska Dziękuję również przede wszystkim mojej Mamie Małgorzata bo bez niej nic by się nie udało oraz Asia Czapla i Pani Iwona Czapla za wspólną podróż oraz super spędzony czas!

Emilia Cielma, Niki Gościniak, Magdalena Kulus bardzo miło mi było się z Wami zobaczyć i chociaż chwilę pogadać

Było cudownie!

Efekty sesji już niebawem a powyżej trochę zdjęć z backstagu.

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page