Pokonaj swoją ''Baba Jagę''!


Lekcja numer 2 od Mateusza Mrozowskiego 😃 Pokonaj swoją ''Baba Jagę''! Czym jest ''Baba Jaga''? To nic innego jak strach! Strach przed porażką, strach przed opinią innych, strach przed wyjściem ze swojej strefy komfortu. Strach nas ogranicza, często podcina nam skrzydła, blokuje nas, odbiera nam pewność siebie. Ale gdy tylko go pokonamy, gdy się odważymy to wszelkie bariery i jakiekolwiek ograniczenia znikają! Czujemy wolność i nabieramy wiary i pewności w to, że możemy wszystko! Potrzeba TYLKO albo AŻ jednego kroku do przodu, aby pokonać tą niewidzialną przeszkodę i żyć bez ograniczeń!

A Ty masz swoją ''Baba Jagę''? Napisz co o tym myślisz, podziel się ze mną Twoimi odczuciami na ten temat a jeśli Ci się spodobało to podaj dalej udostępniając.

Z góry dzięki i do jutra! 😘❤

O Mnie

Jestem marzycielką. Marzycielką, która kocha realizować swoje marzenia. Moją pasją są podróże, poznawanie nowych ludzi oraz biznes, którym się zajmuję. Kocham to co robię bo dzięki temu moje życie diametralnie się zmieniło, świat stanął dla mnie otworem i pokazał mi, że aby dokonywać rzeczy niemożliwych wcale nie trzeba być idealnym. Jestem kobietą, która pomimo swojej niepełnosprawności nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca o to co jest dla niej ważne.

 

Czytaj więcej

 

© 2019 by Karolina Bednarczyk. Proudly created with Wix.com

Zapisz się na moją listę mailingową!
  • White Facebook Icon
  • YouTube - Biały Krąg