Prosta ale nie łatwa droga do sukcesu...


Te kilka dni w Krakowie pozwoliły mi nabrać nowego spojrzenia na życie, na otaczający nas świat i nauczyć się nowych rzeczy. Szkolenie na którym byłam już po raz 4 było całkowicie wyjątkowe i dzięki niemu nauczyłam się prostej ale nie łatwej drogi do sukcesu, która składa się z kilku punktów:

1. Odnajdź swoją wizję, rób to co kochasz 😍❤💡 2. Nigdy nie myśl na małą skalę, nie ograniczaj się! 💪💪💪 3. Ignoruj tych, którzy chcą Ci podciąć skrzydła, otaczaj się ludźmi, którzy Cię wspierają 💑🙋‍♂️🙋‍♀️❤ 4. Dawaj wartość innym! 👉 5. Pracuj najciężej jak możesz 👊💪 6. Nigdy się nie poddawaj! 💪🔝🔝🔝🔥🔥🔥

Proste prawda? 😃 Ale czy łatwe do zrobienia? Jak myślicie? 😃😃😃

0 komentarz
O Mnie

Jestem marzycielką. Marzycielką, która kocha realizować swoje marzenia. Moją pasją są podróże, poznawanie nowych ludzi oraz biznes, którym się zajmuję. Kocham to co robię bo dzięki temu moje życie diametralnie się zmieniło, świat stanął dla mnie otworem i pokazał mi, że aby dokonywać rzeczy niemożliwych wcale nie trzeba być idealnym. Jestem kobietą, która pomimo swojej niepełnosprawności nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca o to co jest dla niej ważne.

 

Czytaj więcej

 

© 2019 by Karolina Bednarczyk. Proudly created with Wix.com

Zapisz się na moją listę mailingową!
  • White Facebook Icon
  • YouTube - Biały Krąg