Stawaj się z każdym dniem lepszy!


I ostatnia 3 lekcja od Mateusza Mrozowskiego. Stawaj się z każdym dniem lepszy! Ucz się nowych rzeczy, rozwijaj się! Choć czasem wydawać Ci się może, że taka czy inna wiedza Ci się nie przyda to powiem Ci, że masz rację. I jak to mówi Mateusz ''Ci się wydaje''. Stwierdzenie, że uczymy się całe życie idealnie tutaj pasuje. Oczywiście tak jest ale wiesz kiedy uczysz się najlepiej? Najlepiej uczymy się nie z książek, nie ze szkoleń. Najlepiej uczymy się w praktyce czyli na froncie! Testując, sprawdzając, poprawiając i znowu testując. Owszem wiedza ze szkoleń, z książek jest bardzo ważna i jest doskonałym uzupełnieniem tego co powinniśmy robić każdego dnia czyli działać! Dlatego Mateusz mówi o stawaniu się każdego dnia lepszym poprzez działanie, sprawdzanie, poprawianie i rozwój osobisty!

Zgadzasz się? Daj ❤ i udostępnij!

Bardzo dziękuję za Wasze zaangażowanie na Facebooku, Instagramie w postaci komentarzy, polubień, udostępnień 😍😘😘😘, to miłe bo wiem, że to co pisze ma znaczenie i daje komuś wartość ❤ Pozdrawiam Was gorąco Karolina B.

0 komentarz
O Mnie

Jestem marzycielką. Marzycielką, która kocha realizować swoje marzenia. Moją pasją są podróże, poznawanie nowych ludzi oraz biznes, którym się zajmuję. Kocham to co robię bo dzięki temu moje życie diametralnie się zmieniło, świat stanął dla mnie otworem i pokazał mi, że aby dokonywać rzeczy niemożliwych wcale nie trzeba być idealnym. Jestem kobietą, która pomimo swojej niepełnosprawności nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca o to co jest dla niej ważne.

 

Czytaj więcej

 

© 2019 by Karolina Bednarczyk. Proudly created with Wix.com

Zapisz się na moją listę mailingową!
  • White Facebook Icon
  • YouTube - Biały Krąg