Wspólny cel!

Aktualizacja: 9 lip 2018


Wspaniały dzień, fantastyczny projekt, cudowni ludzie i wspólny cel, który każdy z nas ma w głowie!

D :D :D Dziękuję za możliwość uczenia się od najlepszych! Thank you Andreas Matuska, Gerry Seebacher, Sebastian Kałka, Remigiusz Gil, Piotr Kokar, Marcin Binkowski.
3 <3 <3 Dzięki temu, że podjęłam jedną decyzję rozpoczęłam najlepszy rozdział w moim życiu. Teraz wiem, że najważniejsi są ludzie, którzy nas otaczają oraz to, żeby być szczęśliwym. Teraz wiem, że kocham to co robię, dlatego robię to co kocham.
3 :D Życie jest za krótkie dlatego spędzajmy swoje życie lubiąc to co robimy. Nigdy nie będziesz szczęśliwy robiąc to czego wszyscy od Ciebie oczekują, wymagają. Rób to co kochasz a będziesz szczęśliwy! Pierwszy krok. Żeby coś w Twoim życiu się zmieniło, sam musisz się zmienić.
Podejmij decyzję, że chcesz żyć inaczej, że chcesz mieć wspaniałe życie!
Bądź kreatorem własnego życia!
D Bo jeśli chcesz, żeby Twoje sny się spełniły najpierw musisz się obudzić. ⏰⏰⏰ Obudź się już dziś tak jak ja! Nie czekaj na odpowiedni moment bo nigdy nie nadejdzie a czas i tak i tak upłynie!!! ⏳⏳⏳

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
O Mnie

Jestem marzycielką. Marzycielką, która kocha realizować swoje marzenia. Moją pasją są podróże, poznawanie nowych ludzi oraz biznes, którym się zajmuję. Kocham to co robię bo dzięki temu moje życie diametralnie się zmieniło, świat stanął dla mnie otworem i pokazał mi, że aby dokonywać rzeczy niemożliwych wcale nie trzeba być idealnym. Jestem kobietą, która pomimo swojej niepełnosprawności nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca o to co jest dla niej ważne.

 

Czytaj więcej

 

© 2019 by Karolina Bednarczyk. Proudly created with Wix.com

Zapisz się na moją listę mailingową!
  • White Facebook Icon
  • YouTube - Biały Krąg