To możliwość spełnienia marzeń, sprawia, że życie jest tak fascynujące!

Marzenia dla wielu są tylko czymś nierealnym. A dla mnie? Są  realnymi celami z określoną datą realizacji. To marzenia sprawiają, że chce mi się żyć, że się nie poddaje pomimo przeciwności i przeszkód, kóre ciągle stawia na mojej drodze życie. Dzięki mojej wierze, wytwałości oraz z pomocą fantastycznych ludzi i najbliższych mi osób już kilka moich marzeń udało mi się zrealizować. Uczucie towarzyszące realizacji marzenia to coś niesamowitego! To wspaniale móc zrobić czy też zobaczyć to co tak długo wyobrażałeś i o czym myślałeś w swojej głowie. Aż w końcu, gdy przychodzi moment, w którym to już na prawdę się dzieje to ZAWSZE jest to w 100% lepsze od Twoich wyobrażeń! To właśnie dodaje SMAku i nowej energii mojemu życiu! Oczywiście marzenia nie spełniają się same jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, o marzenia niekiedy trzeba walczyć, spędzić wiele godzin przygotowując się, planując, załatwiając tysiące spraw - po to, aby się udało. Zazwyczaj nie jest prosto, łatwo i kolorowo ale powiem Wam, że ZA KAŻDYM RAZEM WARTO! :) Nigdy nie rezygnujcie ani nie odkładajcie swoich marzeń na później. O marzenia trzeba walczyć nawet jeśli wydają Ci się nieosiągalne! Nigdy nie wolno się poddawać, bo wiara, wytrwałość i dążenie do celu przynosi niesamowite efekty. Dzięki tym wszystkim rzeczom spełniło się już wiele moich marzeń. Ale nie poprzestaje na laurach i zamierzam walczyć o kolejne oraz pomagać, inspirować innych do walki o siebie, o swoje marzenia, pokazywać, że nie ma rzeczy niemożliwych i jeśli tylko czegoś chcemy to możemy to osiągnąć! Każdy z Nas w życiu doświadcza zarówno tych gorszych jak i tych lepszych momentów. Jednak ile by tych gorszych chwil nie było to one zawsze bledną przy każdym kolejnym zrealizowanym marzeniu... Dlatego warto przeżyć życie spełniając swoje marzenia i wykorzystując swój potencjał. 

Poniżej umieszczam relacje ze spełniania moich marzeń :). Mam nadzieję, że zainspirują Cię one do tego, abyś podjął walkę o swoje marzenia bo... MOŻESZ WSZYSTKO!

O Mnie

Jestem marzycielką. Marzycielką, która kocha realizować swoje marzenia. Moją pasją są podróże, poznawanie nowych ludzi oraz biznes, którym się zajmuję. Kocham to co robię bo dzięki temu moje życie diametralnie się zmieniło, świat stanął dla mnie otworem i pokazał mi, że aby dokonywać rzeczy niemożliwych wcale nie trzeba być idealnym. Jestem kobietą, która pomimo swojej niepełnosprawności nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca o to co jest dla niej ważne.

 

Czytaj więcej

 

© 2019 by Karolina Bednarczyk. Proudly created with Wix.com

Zapisz się na moją listę mailingową!
  • White Facebook Icon
  • YouTube - Biały Krąg